fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Põhikooli õpilased kavandasid kostüüme NUKU muuseumi töötoas

07.04.2016

Rahvusvahelisele teatripäevale järgneval nädalal käisid põhikooli 5.–8. klassi õpilased NUKU muuseumis kostüümitöötoas, mis eeldas abstraktset mõtlemist ja laste loovat lähenemist.

Töötuba aitas luua ettekujutust, kuidas kunstniku ideest saab reaalne tegelaskuju. Õpilased tutvusid tervikliku kostüümi loomise põhimõtetega ning koostasid juba varem loetud kirjandusliku teksti põhjal rühmatööna kostüümikavandid. 5. klassid lugesid vene muinasjuttu „Metsa tütar“, 6.–7. klassid Henno Käo lugu „Napakad jutud“ ja 8. klassid Grigori Osteri juttu „Rahulikud poisid“.

Kavandite põhjal tuli erinevatele karakteritele valida kostüümikomplektid, millest valmisid NUKU juhendaja Gerli Mäe käe all reklaamplakatid.
Näitust õpitoas tehtud plakatitest saab vaadata suure koolimaja 2. korruse fuajees.

Jalus