fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Tulemas on palju põnevaid sündmusi

20.10.2016

Peale koolivaheaega ootavad kooliperet kaasahaaravad üritused, kus õpilased saavad teha koostööd ning omandada uusi teadmisi ja oskusi.

Oktoober
Uus õppeperiood algab 31. oktoobril tervet kooli hõlmava halloween’iga.

1.–4. klass hakkab kell 11.30 aulas lustima: inglise keele õpetajate algatusel tähistatakse pidupäeva, mis on tugev traditsioon ennekõike USA-s ja Inglismaal. Kõik õpilased saavad sel päeval kooli tulla kostüümis, et kehastuda nõiaks, võluriks, luukereks, kassiks või mõneks muuks võlumisega seotud tegelaseks. Mängitakse traditsioonilisi halloween’i-mänge, tantsitakse ja tutvustatakse oma kostüüme.

5.–9. klass on oodatud aulasse halloween’i-peole sama päeva õhtul kell 18. Kindlasti tuleks igal osalejal kaaslasi üllatada huvitava kostüümiga ja iga klassi ühine ülesanne on ennast tutvustada. Õpilasesinduse eestvedamisel on korraldajad välja mõelnud põneva aaretejahi ja muud lõbusad mängud. Samuti saavad peolised laulda karaoket ja tantsida tõelist halloween’i-tantsu.

Pidu lõpeb kell 21, kui kõik nõiad, võlurid, kassid ja muud võlumaailmast pärit tegelased uuesti õpilaseks kehastuvad, et kodus järgmiseks koolipäevaks välja puhata.

November
Hingedeajal väärtustame tasakaalu ja mõtleme sellele, kuidas tempokas ühiskonnas rahulikkust säilitada.

2. novembril ehk hingedepäeval koolikell ei helise. Nii saavad õpilased ajast teadlikumaks ja õpivad koostööd tegema.

14.–18. novembrini toimub helkurinädal, kuna pimedal ajal on oluline tuletada õpilastele meelde helkuri kandmise vajalikkust. Kõnealusel nädalal kontrollime helkurite olemasolu nii suurtel kui ka väikestel õpilastel.

Detsember
3. detsembril kell 12–14 toimub väikeses koolimajas heategevuslik jõululaat: avatud on mitmesugused töötoad ja õpetajate küpsetistest tulvil jõulukohvik. Müüjateks on laadal õpilased, kes on koos vanematega ise küpsetanud või meisterdanud hulgaliselt jõulukaupa.

Eelmise aasta jõululaada tuluga toetasime Kristiine linnaosa vanavanemaid, kes kasvatavad üksi oma lapselapsi. Sel aastal jätkame algatatud heategevust: selgitame välja abi vajavate laste jõulusoovid ja toimetame laadal kogutud raha eest soetatud kingid nende kodudesse.

22. detsembril esineb aulas viieliikmeline vaskpilliansambel Brassers, mille koosseisu kuuluvad Tallinna muusikakeskkooli noored säravad muusikud Jaan Mesi (trompet), Laur Keller (trompet), Villem Endel Tiits (flüügelhorn), Kaspar-Oskar Kramp (tromboon) ja Enri Remmelgas (tuuba). Ansambli liikmed tutvustavad kontserdil ka kaasavõetud pille ja laulavad koos publikuga ühe jõululaulu.

Pärast kontserti suundub terve koolipere jõululõunale, et ühise laua taga lasta hea maitsta klassikalisel eesti jõulutoidul.

Kõik sündmused on mugavalt kokku koondatud ka erakooli kodulehel asuvasse sündmuste kalendrisse.

Jalus