fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Tuleva aasta maikuus saab Audentes 25-aastaseks

18.10.2019

Veerandsada aastat on ühele organisatsioonile pikk aeg, seepärast tähistame oma 25 aasta sünnipäeva terve õppeaasta jooksul paljude ettevõtmistega.

Kõigil huvilistel on võimalik osa võtta matkasarjast „Audentes 25“, mille raames läbime septembrist maini viis 5-kilomeetrist matkarada. Nii kõnnime Audentese 25. sünnipäevaks kokku 25 kilomeetrit.

Peagi hakkame avaldama ka lugusid sarjast „Minu Audentes“, kus kooliga seonduvaid seiku meenutavad õpilased, vilistlased, lapsevanemad ning praegused ja endised õpetajad, treenerid ning teised töötajad.

Audentese kui Eesti ühe vanima erahariduse eestvedaja 25 tegevusaastat jäädvustame ka raamatuna, mis ilmub maikuus.

Juubeliaasta lõpetame 15. mail suure sünnipäevapeo ja ühistegevusega, millest saab osa terve koolipere. Päev hiljem, 16. mail ootame Audentese erakooli üksuste vilistlasi meie esimesele vilistlaste kokkutulekule.

Kõigi eesootavate ja juba toimunud juubeliürituste info oleme koondanud kodulehe jaotisesse „Audentes 25“.

Vaatan Audentese 25 veebilehte

Jalus