fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Huvikeskus ja spordiklubi

Tule heategevuskontserdile „Jalutuskäik loomaaias“!

19.05.2015

Jaakarud_Nora-ja-Nord_2015Laupäeval, 30. mail algusega kell 12 toimub Audentese suure koolimaja aulas heategevuskontsert „Jalutuskäik loomaaias“. Kontserdil saab näha Audentese huvikeskuse ja Audentese spordiklubi show-tantsu laste loomatantsusid ja kuulata Tallinna saksofoniorkestrit Ivo Lille juhatusel. Ürituse avab Aleksei Turovski.

Audentese erakooli õpilased on olnud aastaid rookass Kusti vaderiks. Nüüd tekkis mõte toetada loomaaeda ka meie huvikeskuse ja spordiklubi lastel: Audentese 20. sünnipäeva puhul korraldavad nad heategevuskontserdi, et koguda raha jääkarude Nora ja Nordi uue kodu ehitamiseks.

  • Kontserdil saab jääkarude kodu rajamist toetada sularahas.
  • Annetuse võid teha ka Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi arvelduskontole EE432200221010716613 Swedbankis, märkides selgituseks „Jääkaru uus kodu, Audentes“.

Ootame kontserdile arvukat publikut ja lahkeid annetajaid, sest vaid üheskoos saame teha suuri asju!

Lastekaitsepäeval, 1. juunil kutsub aga Tallinna loomaaed kõiki endale külla. Sel päeval tehakse ka teatavaks, kui palju annetusi jääkarude Nora ja Nordi uue kodu ehitamiseks koguti.

Jalus