fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Muudatused tunniplaani kujunduses ja sotsiaalmeedia lehtedel

30.04.2021

Vahepealsel perioodil oleme teinud mõned muudatused rühmatreeningute tunniplaanis ja spordiklubi sotsiaalmeedia lehtedel.

Tunniplaan muutus mobiilisõbralikumaks

Lisaks tagasiside andmise võimalusele oleme veebilehel värskendanud ka senist rühmatreeningute tunniplaani. Ühtlustasime tunniplaani visuaalid meie kodulehe stiiliga ja tegime lehe mobiilisõbralikumaks, et nutiseadmega külastus veelgi mugavam oleks.

Lisasime lehele filtreerimisvõimaluse treeningustiili, treeneri ja ruumi lõikes, et tundide vahel orienteerumist veelgi parendada. Kui varem kippusid samal kellaajal algavate treeningute lahtrid kattuma, siis nüüd on ka need selgelt eristatavad. Samuti näeb ilma tunnile klikkimata treeningu täituvust ja ootel olevate inimeste arvu.

Kui varasemas versiooni nägi treeningu ajalugu vaid 2 nädalat, siis nüüd saad vaadata kõiki tehtud treeninguid.

Sotsiaalmeedia lehtede nimed muutusid

Selle aasta esimeses pooles tegime märgilise muudatuse ka sotsiaalmeedias: varasem Audentes Fitnessi leht kannab nüüd Facebookis ja Instgramis nime Audentese spordiklubi ning endise Audentese spordiklubi lehe nimeks on Audentese spordiklubi noorte- ja võistlussport.

Juba üle-eelmise aasta augustist pakume me kõiki spordivaldkonna teenuseid spordiklubi nime all. Vastav muudatus sai esialgu tehtud veebilehel ja majas, kuid nüüd ühtlustasime nimekasutuse ka sotsiaalmeedias. Sisu jäi meie sotsiaalmeedia lehtedel samaks.

  • Spordiklubi lehel kajastame endiselt teemasid, mis puudutavad spordiklubis treenimist, jõusaali, ujulat, rühmatrenne ja pakette.
  • Noorte- ja võistlusspordi lehel tutvustame spordiklubi noortespordi ja võistlussportlaste tegemisi ning saavutusi.

Hoia meie tegemistel pilku peal!

Jalus