fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Tunnusta asjatundlikku teenindust

08.03.2023

Audentesele on väga oluline, et kõik lapsed, noored ja täiskasvanud jääksid meie spordikeskuses treenides rahule sellega, kuidas teenindajad nendega suhtlevad.

Meie administraatorid on aktiivsed noored, kes tegelevad ka ise spordiga ja kellest enamik omandab parajasti haridust mõnes kõrg- või kutsekoolis. Meie areenimeistrid on nutikad ja asjalikud mehed, kes tagavad seadmete ja inventari korrasoleku ning spordisaalide ettevalmistamise sportlikuks tegevuseks. Parima teeninduse pakkumiseks on nii administraatorid kui ka areenimeistrid läbinud mitmesuguseid koolitusi, näiteks veebruari alguses täiendasid nad enda oskusi ja teadmisi koolitusel „Kuidas saada Eesti parimaks teenindajaks?“.

Juba 20 aastat on märts olnud hea teeninduse kuu
Tänavuse üle-eestilise aktsiooni „Märka, kiida ja tunnusta teenindajat!“ eesmärk on tunnustada teenindajate tänuväärset tööd ning tõsta esile neid teenindajaid, keda kliendid enim märkavad ja kiidavad.

Ootame Sinu tagasisidet
Märtsis pöörame ka Audenteses erilist tähelepanu teenindajaameti väärtustamisele ning seejuures palume igalt kliendilt tagasisidet: kui Sulle on keegi meie spordikeskuse administraatoritest või areenimeistritest oma sõbraliku ja professionaalse teeninduse poolest eriliselt silma jäänud, siis anna sellest veebi vahendusel või spordikeskuses kohapeal julgelt teada.

Veebi teel tunnustamiseks

  • mine veebilehele www.heateenindus.ee/kiidame;
  • kirjuta sinna oma kiitus ning administraatori või areenimeistri nimi;
  • vali rippmenüüst Audentes ning
  • vajuta nuppu „Saada kiitus“.

Spordikeskuses kohapeal tunnustamiseks

  • täida fuajees asuv tagasiside sedel ja
  • pane see hea teeninduse kuu postkasti.

Audentese spordikeskuses olevate hea teeninduse kuu plakatite QR-kood viib samuti veebilehele, mille kaudu saad mugavalt ja kiirelt edastada oma kiituse.

Administraatorite ja areenimeistrite nimed leiad meie veebilehelt ja igal administraatoril on rinnas ka nimesilt.

Jalus