fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

U15 korvpallitüdrukud osalesid rahvusvahelisel turniiril Moskvas

01.11.2017

Audentese Spordiklubi U15 korvpallitüdrukud osalesid möödunud nädalavahetusel Venemaal Moskvas toimunud rahvusvahelisel turniiril, kus toimus EGBL I etapp. 

Vastased olid Venemaalt, Lätist ja Soomest ning kõik naiskonnad ihkasid võita. Meie tüdrukute jaoks algas turniir hirmtugeva Helmi Basketi vastu. Mäng oli küll võistluslik, kuid meie naiskonna visked ei tahtnud kuidagi tabada ning vastu tuli võtta 37:56 kaotus. Avapäeva teises mängus tuli vastu meile tuttav Riia Jugla, kellele jäime alla suurelt 33:64. Mõlemas esimese päeva mängus oli meie parim Anete Elisabeth Adler, kes tõi vastavalt 13 ja 18 punkti.

Võistluste teine päev läks meie naiste jaoks palju edukamalt. Päeva alustati kohtumisega Läti võistkonna Saldusi vastu, kelle vastu varem mängitud ei ole. Kuigi mäng oli tõusude ja mõõnadega, siis õnnestus meil võtta turniiri esimene võit skooriga 42:39. Teise päeva teises kohtumises tuli vastu Audentesele võõrsutaja Trinta naiskond, kes oli sinnamaani kõiki vastaseid kindlalt võitnud. Rahvas saalis elas lärmakalt kaasa ning kogu kohtumine möödus punkt punkti mängus. Kuus sekundit enne lõpusireeni tabas meie Grete Kruuk väga olulise viske ning tablool olid viiginumbrid 41:41. Paraku suutsid venelased viimase kuue sekundiga veel ühe väga valusa korvi sepistada ning meile napp kaotus 41:43. Siiski näitasid meie neiud ilusat mängu ning võitlesid kuni lõpuvileni, mille üle treeneril oli väga hea meel.

Turniiri viimases kohtumises tuli vastu teine Venemaa naiskond 221 spordikool. Seda võistkonda on meie neiud eelmisel hooajal kaks korda kindlalt võitnud ning nii läks ka nüüd. Meie neidudele kindel 56:40 võit ning see lõpetas hooaja I EGBL etapi U15 tüdrukutele. Meie naiskonnalt kaks võitu ja kolm kaotust, mis andis tubli viienda koha. Eelkõige andis see turniir kaasa väga vajaliku kogemuse, mida saab tulevikus ära kasutada. Järgmine etapp sellele vanusele toimub järgmise aasta jaanuaris (12.01-14.01) Tallinnas meie kodusaalis. Vastased tulevad viiest erinevast riigist – Läti, Norra, Luxemburg, Valgevene, Venemaa.

Turniiri All Stars viisikusse valiti meie naiskonna mängija Anete Elisabeth Adler, kes oli turniiri parim lauapallide hankija ja visete blokeerija. Võistkonna parima mängija auhind läks Maarja Grünmannile. Naiskonda kuulusid veel: Keili Saava, Marianne Lill, Laura Nummert, Kelly Kullerkupp, Eha Roos Kuus, Grete Kruuk, Mona Ly Maidla, Ketlin Rämman, Kaisa Varik (BC Kalev/Cramo) ja Laura Järvpõld (Parksepa SK). Treener Andra Viirpalu.

Jalus