spordiklubi

U-16 Audentese kossupoisid maitsesid nädalavahetusel võidurõõmu

19.09.2017

G4S Noorteliigas alustasid edukalt hooaega U-16 BC Kalev/Audentes korvpallivõistkonna noormehed. Nädalavahetusel kohtuti koduväljakul BC Tartu II ja Kiili SK/TTÜ Korvpallikooli võistkondadega.

B-alagrupi esimeses kohtumises olid Audentese noormehed vastamisi BC Tartu II võistkonnaga. Kohtumist alustati hästi ning poolajale mindi 42:26 eduseisus. Kuigi kolmas veerandaeg kaotati kuue punktiga, siis viimasel neljandikul meie noormehed enam vastastele sõnaõigust ei andnud ning võit tuli kindlalt numbritega 85:59.

Teises kohtumises tuli vastu Kiili SK/TTÜ Korvpallikool. See kohtumine meie noormeestele peavalu ei valmistanud ning skooriga 105:30 võeti ülekaalukas võit. Kahe kindla võiduga läks BC Kalev/Audentes ka B-alagrupi kindlaks liidriks.

BC Kalev/Audentes U-16 võistkond: Dmitrii Avramenko, Marcus Hunt, Mihail Ivanov, Kristofer Kajari, Robert-Tiger Koit, Gert Kääramees, Janar Leppikson, Johannes Murulaid, Kristjan Nõmm, Rogem Ollino, Gregor Ots, Gregor Pendis, Frank Piilberg, Oskar Sarapuu, Anton Zaporozets, Ats Teder, Andreas Treier, Hendrik Truss. Võistkonna peatreener on Rauno Pehka ja treener Allan Siimann.