spordiklubi

U-16 kossupoisid olid nädalavahetusel G4S Noorteliigas võidukad

16.10.2017

U-16 BC Kalev/Audentes korvpallimeeskond alustas sellel nädalavahetusel enda põhiturniiri mänge G4S Noorteliigas võidukalt.

Audentese kossunoored läksid Kohtla-Järvel vastamisi KK HITO/BC Karjamaa võistkonnaga. Meie noormehed alustasid kohtumist teravamalt ning poolajale mindi 38:27 eduseisus. Teisel poolajal head esitused jätkusid ning mängu lõppedes saavutati kindel võit seisuga 84:62.

Meeskonna resultatiivseim mängumees oli Robert-Tiger Koit kelle kontosse jäi 26 punkti. Teda toetasid 16 punktiga Kristofer Kajari ja 15 punktiga Andreas Treier. Võistkonnas mängisid veel Anton Zaporozets, Dmitrii Avramenko, Kristjan Nõmm, Frank Piilberg, Rogem Ollino, Marcus Hunt, Gert Kääramees, Oskar Sarapuu ja Gregor Ots. Võistkonna treeneriteks on Allan Siimann ja Rauno Pehka.

BC Kalev/Audentes võistkond kuulub B-alagruppi ning lisaks nendele on alagrupis veel seitse meeskonda. U-16 meeskonna järgmised kohtumised on kavas 4. novembril kui vastamisi minnakse BC Tartu/EVIKO ja Erkmaa KK võistkondadega.