fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

U-18 korvpallipoisid alustasid G4S Noorteliiga põhiturniiri võidukalt

23.10.2017

Audentese Spordiklubi U-18 korvpallimeeskond alustas võidukalt G4S Noorteliiga põhiturniiri alistades tasavägises kohtumises KK Viimsi/Kesklinna KK/TSK meeskonna. 

Viimsi kooli spordihoones peetud mängu alustas paremini kodumeeskond. Viimsi võites avaveerandi 24:22 ning läks poolajale vastu 41:36 eduseisus. Ka kolmas veerandaeg kuulus Viimsile ning neljandat veerandaega alustati koduvõistkonna juhtimisel 60:54. Viimased 10 minutit domineerisid täielikult meie korvpallipoisid võites veerandaja suurelt 30:16 ning pistes tasku ka väärtusliku mänguvõidu seisuga 84:76.

Üleplatsimehena viskas Ran Andre Pehka 23 punkti. Eriti palju pääses mees vabaviskejoonele tabades vabaviskeid 14/10. Tema kõrval tegid hea mängu kaksikduubli teinud Leemet Loik (22 punkti/16 lauapalli) ja Georg Haller (20 punkti/11 lauapalli).

Võistkonnas mängisid veel: Henri Markus, Karl Uljas Mölder, Olari Arthur Tiit, Kristjan Martin Malva, Ragnar Kramm, Oskar Proos, Hugo Heimar Vaarend.

Jalus