spordiklubi

U-18 korvpallitüdrukud purustasid vastased hooaja esimestes mängudes

01.10.2017

Audentese Spordiklubi U-18 korvpallitüdrukud tegid algust Eesti meistrivõistluste hooajaga kui esimestes mängudes mindi vastamisi Rapla Korvpallikooli ja Pärnu Spordikooliga.

Päeva esimeses mängus olid meie neiud vastamisi Rapla tüdrukutega. Kohtumist alustati hästi ning esimese veerandaja lõppedes juhiti kindlalt 25:6. Poolajale mindi puhkama Audentese eduseisus 54:17. Teisel poolajal meie piigad tempot alla ei lasknud ning mängu lõppedes ilutsesid tablool võidunumbrid 109:34. Võistkonna suurim punktikütt oli Tatjana Drozdova, kes viskas 36 punkti. Janne Pulk oli lähedal kolmikduublile kui ta viskas 34 punkti, tegi 11 vaheltlõiget ja andis tiimikaaslastele 8 resultatiivset söötu. Kaksikduubli tegi Anna-Helena Ehala, kes viskas 16 punkti ja hankis 13 lauapalli.

Teises mängus Pärnu Spordikooli vastu samuti vastastele sõnaõigust ei antud. Poolajaks oli seis Audentese kasuks juba 55:25 ning lõpuvile kõlades olid võidunumbriteks 93:48. Üleplatsinaine oli Janne Pulk, kes viskas 34 punkti. Anna-Helena Ehala toetas teda 16 punkti ja 12 lauapalliga. Uuesti on meie U-18 neiud võistlustules 22. oktoobril kui minnakse vastamisi Tartu Kalevi naiskonnaga.

Võistkonnas mängisid: Janne Pulk, Tatjana Drozdova, Anna-Helena Ehala, Keili Saava, Kelly Kullerkupp, Anella Otti, Liisa Neeme, Eha-Roos Kuus, Mailian Elisabeth Matsina, Margot Arvola. Treenereid: Reet Rausberg ja Andra Viirpalu.