fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

U13 korvpallitüdrukud jäid rahvusvahelisel turniiril võitmatuks

14.11.2017

Möödunud nädalavahetusel olid Audentese U13 korvpallitüdrukud võistlustules Tallinnas rahvusvahelisel turniiril (EGBL), mis õnnestus meil ka võita.

Turniir algas kohe meie naiskonnale hästi, sest esmalt võeti skooriga 54-34 BC Star skalp ning avapäeva teises kohtumises ei leidnud vasturohtu Liepaja naiskond, kes pidi tunnistama meie tüdrukute 49-33 paremust. Teisel võistluspäeval tuli meile vastu Soome võistkond West Coast All Stars, kuid meie piigad põhjanaabritele võimalust ei andnud ning 49-33 võit meile.

Enne teise päeva õhtust kohtumist elas naiskond häälekalt kaasa Eesti naiste koondisele, kes kohtus Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooni mängus Türgiga. Õhtul olime vastamisi korraldaja klubi Tallinna Kaleviga ning ilusat mängu näidates olid meie võidunumbrid 52-31.

Enne viimast mängu Venemaa naiskonna School 221 oli valem lihtne: Kui võidame, siis saavutame esikoha ning kui kaotame, siis peame leppima kolmanda kohaga. Meie piigade võidunälg oli suur ja venelannad purustati 63-37 ning seega meile Tallinna etapi esikoht rahvusvahelises konkurentsis.

Võistkond mängis koosseisus: Merian Rööpson, Jenny Roos, Mia Rebo, Maarja Neeme, Laura Tagel, Marta Eleri Jaama (BC Kalev/Cramo), Laura-Anette Tael, Eleriin Vaas, Mariell Friedemann, Sille Liis Mölder (BC Kalev/Cramo), Keandra Koorits, Anna-Liisa Vannamik( BC Kalev/Cramo), treener Reet Rausberg. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Mariell Friedemann, turniiri MVP auhinna sai Keandra Koorits ning võistluste all-stars viisikusse valiti meie naiskonnast Jenny Roos ja Marta Eleri Jaama.

 

Jalus