Otsi

SPORDIKLUBI

U14 ja U16 vanuse Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel püstitati rahvusrekordeid ja võideti medaleid

29.01.2019

Nädalavahetusel toimus ligi 600 osalejaga U14 ja U16 vanuseklassi Eesti meistrivõistlused kergejõustikus. Stardis olid ka Audentese Spordiklubi atleedid kes võitsid medaleid ja püstitasid rahvusrekordeid.

Anna Maria Millend jooksis neidude U16 vanuseklassis 60 meetrit tõkkeid ajaga 8,61, millega ta võitis kuldmedali ja püstitas uue vanuseklassi Eesti rekordi. Lisaks teenis Millend kuldmedali veel siledas 60 meetri sprindis ajaga 7,77. U16 rahvusrekordiga said hakkama meie teateneliku piigad koosseisus Millend, Emma Triin Seer, Elisabeth Pihela ja Liisa-Maria Lusti kes läbisid 4×200 meetri teatejooksu rekordnumbritega 1.45,34.

Kahe individuaalse kuldmedaliga lahkus meistrivõistlustelt ka Liisa-Maria Lusti kes jäi U16 vanuseklassis võitmatuks nii 200 m jooksus (25,65) kui ka kaugushüppes (5.85). Sama vanuseklassi kõrgushüppes ei leidunud vastast Elisabeth Pihelale kes hüppas enda parimal katsel 1.75.

U14 vanuseklassis teenis kuldmedali Mirelle Nataly Klais, kes oli parim kaugushüppes tulemusega 4.95. Samas vanuseklassis jooksis ennast 800 meetri distantsil pronksile Rasmus Tibar. U16 vanuseklassis teenisid hõbemedalid Manfred Männamaa (kuulitõuge) ja Jaroslav Sivuha (kolmikhüppe; 400m jooks).