fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordiklubi

Tütarlaste U15 korvpallikoondis võitis Balti matši, nimekirjas lausa 7 audenteslast

24.08.2020

Möödunud nädalavahetusel toimus Audentese spordikeskuses korvpalli U15 Balti matš. Tütarlaste koondis võitis mõlemad mängud ning saavutasid turniiril esikoha. 

Eesti koondise koosseisus kuulus lausa 7 Audentese spordiklubi mängijat – Kristel Rattasepp, Anna-Liisa Vannamik, Sille-Liis Mölder, Jenny Roos,  Marta-Eleri Jaama, Keandra Koorits ja Laura Anette Tael. Tüdrukute treeneriteks Audentes spordiklubis on Maia Dorbek ja Reet Rausberg.

Eesti – Leedu 69-60
Esimeses mängus tõi eestlannade parimana Keandra Koorits 18 punkti, võttis 11 lauapalli, jagas 5 resultatiivset söötu ja tegi 4 vaheltlõiget. Sille-Liis Mölder lisas omaltpoolt 14 punkti ning Marta-Eleri Jaama panustas võitu 9 punkti ja 14 lauapalli.

Eesti – Läti 75-70
Teise mängu parimana viskas Sille-Liis Mölder 21 punkti ja võttis 6 lauapalli. Marta-Eleri Jaama kontole jäi 12 punkti ja 9 lauapalli, Keandra Koorits panustas võitu 11 silma ja 12 lauapalliga.

Jalus