fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

U15 korvpallitüdrukud saavutasid Lätis III koha

14.11.2019

Audentese korvpallineiud võtsid EGBL U15 vanuseklassi esimesel etapil mõõtu eakaaslastega Lätist, Venemaalt, Slovakkiast ja Tšehhist. Turniir toimus Lätis, Saulkrastis ning avamängus kohtus Audentes tugeva Slovakkia klubi Kosiciga, kelle üle saavutati 60-41 võit. Edukast algusest sisse saadud hoog ning võitlustahe kandus edasi ka järgmistesse mängudesse, kus vastastele suurt sõnaõigust ei antud. Järgmisena võeti ette Liepaja ning mängust väljus võiduskooriga 67-28 Audentes, TTP Riga alistati 41-18 ning kindlalt võideti ka Ostrava võistkond skooriga 94-43. Turniiri viimases mängus kohtuti aga tugeva Moskva Trintaga, kellele kahjuks jäädi võistluslikus mängus alla tulemusega 40-54.

Turniiri kokkuvõttes sai Audentese võistkond aga 4 võitu ja 1 kaotuse ning saavutas sellega tubli 3. koha. Võistkonna parimaks mängijaks valiti Anna Liisa Vannamik ja kogu turniiri parimaks valiti Keandra Koorits.

Jalus