fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

U16 korvpallikoondis mängis kahel päeval Soome eakaaslastega

11.08.2020

Eesti U16 ja U18 noormehed kohtusid eelmisel nädalal kahel järjestikusel päeval Soomes, Lohja treeningkeskuses, põhjanaabrite eakaaslastega. U16 koondise nimistusse kuulusid ka Audentese spordiklubi korvpallurid Patrick Malm, Karl Gustav Jurtšenko ja eelmisel sügisel Madridi Reali siirdunud Henri Veesaar.

Esimene mäng
Tasavägisena kulgenud mängu esimene poolaeg kaotati põhjanaabritele 38:32. Agressiivse kaitse toel mängu tagasi tulnud Eesti seadis teisel poolajal tabloole 43:43 viigipunktid. Tervet mängu vedanud Henri Veesaar viskas 22 sekundit enne lõpuvilet viimase korvi ning vastutasuks magus 74:71 võit Soome eakaaslaste üle. Veesaarelt ühtlasi suurepärased 32 punkti, 18 lauapalli, 9 viske blokeeringut ja 3 resultatiivset söötu.

Teine mäng
Päev hiljem tuli Eesti koondisel Soome vastu asuda ilma Henri Veesaareta, kes eelmises mängus võimsa punktiskoori saavutas. Soome võttis sellest mängust oma skooriga 53:80. Mängus kerkisid esile aga teised Audentese korvpallurid. Patrick Malm kogus 11 punkti, Karl Gustav Jurtšenko 5 silma, 10 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

U16 koondisele oli see peaprooviks augusti keskel, Kaunases, peetavaks Balti matši turniiriks.

Jalus