Otsi

spordiklubi

U16 korvpallitüdrukud lõpetasid hooaja Eesti meistrivõistluste hõbemedaliga

24.05.2018

Raplas toimunud G4S Noorteliiga tütarlaste U16 vanuseklassi finaali pääses Audentese Spordiklubi, kes heitles Eesti meistritiitli nimel Tartu Kaleviga.

Kohtumine algas meie piigade dikteerimisel ning avaveerand kuulus meile seisuga 15:11. Teisel veerandil sai enda mängu käima ka Tartu ning poolajale mindi tartlannade juhtimisel 40:30. Võrdsete heitlust jätkus kuni kolmanda veerandi pooleni ning siis läks Tartu Kalev oma teed, kes saavutas Eesti meistritiitli numbritega 93:68.

Audentese parimaks mängijaks tunnistati finaalis 16 punkti ja 11 lauapalli hankinud Helena Stina Svilberg. Audentese peatreener Reet Rausbergi sõnul ei suudetud vastaste liidrit täna rajalt maha võtta. „Anna Gret Asi tõmbas täna kogu Tartu mängu käima. Põhiturniiril saime temaga hakkama aga meie mängijatel polnud täna seda närvi, et vastu pidada. Olen nii mõneski põhimängijas pettunud, kes finaaliks polnud heas vormis. Ma ei tea, kas kevad ja päike on ära väsitanud..“

Hõbedasse naiskonda kuulusid: Keili Saava, Triinu Ojala, Anete-Elisabeth Adler, Helena Stina Svilberg, Marie-Anette Sepp, Grete Kruuk, Mona-Ly Maidla, Eha-Roos Kuus, Romi-Ly Soo, Triinu Orumaa, Triinu-Liis Vaikma. Võistkonna treenerid Reet Rausberg ja Andra Viirpalu.