Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi

spordiklubi

U19 poistele Eesti meistrivõistlustelt hõbe!

04.05.2015

U19Reedel mängisid meie U19 poisid EMV poolfinaali KK Viimsiga. Audentese Spordiklubi mängis kassi-hiire mängu. Poolaeg meile 40:29, kolmandal veerandil kasvatasid poisid edu kahekümnele punktile.

31. minutil tekkis Viimsil teatav lootus (45:60), kuid Maik-Kalev Kotsar ja Silver Jurno tegid kumbki paar korvi ning rong oligi Viimsi jaoks läinud. Selge võit 81:52 viis Audentese SK finaali. Edasi jäädi ootama vastast favoriit FINNLOGi ja T.Soku KK paarist.

Audentese Spordiklubi domineeris lauas 52-38, korvisöödud 11-7, pallikaotused 13-23. Kahepunktivisked 48 vs 45 Audentesele, kolmesed 17 vs 10 %, vv 70 vs 59 %.

Silver Jurnolt võitjaile 21+12lp, Kregor Hermetilt 18+11, Maik-Kalev Kotsar lisas 14+9+2+5vl (8/7), Ron-Arnar Pehka 10+2rs+3vl. Kaotajate poolel: Sander Raieste 16+9lp (12/6), Karl-Robin Jürjens 11+7+3, Arles-Egert Lelle 9+9+2.

Laupäeval kohtusid poisid finaalis Pärnu FINNLOG võistkonnaga. Finaalis domineeris Pärnu kindlalt mängu meie üle, võites lõpuks 87:65. Aga seda, et Pärnu sedavõrd selgelt parem on, ei oleks osanud oodata. Võitnud avaveerandi 23:16, asus Pärnu teisel veerandil juhtima 37:16 ning mänguvanker hakkas meie jaoks kiiva kiskuma. Poolaja lõpuks oli seis 48:31.

Teist poolaega alustas Pärnu koguni 23:5 spurdiga ning seis oli 26. minutiks 61:34. Neljandal veerandajal näitas tabloo korraks ka numbreid 76:44 (ehk +32 p), lõpuks fikseeriti niisiis FINNLOGi paremus.

Pärnu poolt valiti parimaks mängijaks Andres Andrei, Audentesel Maik-Kalev Kotsar. Finaalturniiri MVP-ks osutus samuti Andrei.

Pärnu võitis laua 43-36, korvisöödud 16-10, pallikaotused 12-18. Kahepunktivisked Pärnule 48 vs 45 %, kolmesed 37 vs 19 %, vv 56 vs 46 %.

Ken Kuber tõi võitjate kasuks 19 p (12/8), Norman Käbin 16+4+9, Mihkel Kirves 13+11lp, Andres Andrei 13+3vl, Sander Viilup 10+5+2. Audentese Spordiklubi poolelt Kregor Hermet 20+6lp, Maik-Kalev Kotsar 9+10lp+2rs+6vl, Silver Jurno 7+5lp, Ron-Arnar Pehka 6+3+5.

Võistkonda kuulusid: Andri Naarits, Karl-Kristjan Soidla, Ron-Arnar Pehka, Silver Suurorg, Karl Suurorg, Silver Jurno, Kregor Hermet, Taavi Jurkatamm, Kevin Kullerkupp, Maik-Kalev Kotsar, Taivo Krass. Treener Meelis Songe ja Erik Mäe.