fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Üheksandikele kõlas lõpukell

06.06.2017

26. mail oli Audentese erakoolis üheksandike lõpukell, mille traditsiooniliselt korraldasid kaheksandad klassid. Üritus oli viimane mõõduvõtmine ja koosolemine enne eksameid ning lõpuaktust. Sel aastal oli saalis ka publik, kelleks oli ülejäänud põhikool ja õpetajad.

Lõpukell algas pidulikult kooli hümniga, mille saatel sisenesid lustakad üheksandikud klassijuhatajatega. Kogu saal oli õhupallidega kaunistatud, üheksandikud istusid aukohale laval.

Seejärel alustasid aktust päevajuhid Karita-Liis ja Lisett, 8. klassist. Esimesena sai sõna Audentese erakooli direktor Ahto Orav, kes soovis üheksandikele edu nende tulevases elus ja meenutas oma kooliajast, et just lõpukella aktus oli meeldejääva emotsiooniga.

Muusikalises pooles oli õpetaja Sille Apri juhendamisel kuuendike duetina esitatud lõbus laul unistustest ja õpetajate esituses „Koolikell“, mida saatis Margit Kariis klaveril.

Järgmised tegevused panid aga meie üheksandikud proovile. Kõigepealt toimus kõigi lemmik Kahoot, mille teema oli erinevate õpetaja tunnuslaused. Tujutõstva äratundmismängu järel algas tõsisem teadmiste proov. Mahuka viktoriini koostas 8. klassi õpilane Ella Miina ning läbi võeti kolm põhiteemat: matemaatika, eesti keel ning loodus ja silmaring.

Lõpetuseks panid üheksandikud proovile oma tasakaalu ja osavuse. Algas teatevõistlus, kus tuli teha muna lusikal slaalomit, hüpata läbi rõnga, keerutada ja seejärel mööda sirget joont kõndida ning viimaks üks pisike porgand ära süüa.

Edukalt läbitud kontrolli auhind oli tort, aga see ei tähendanud, et kaotajad tordist ilma jäid, nii I kui ka II koht pälvisid auhinnaks tordi.

Jalus