fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Ujujad naasevad Põhjamaade meistrivõistlustelt medalitega, Lint kordas Eesti juunioride rekordit

13.12.2018

Soomes toimusid Põhjamaade meistrivõistlused ujumises kus võisteldi nii juunioride kui ka pre-seenioride võistlusklassis. Meie klubi ujujatele kujunes võistlus edukaks, kokku võideti kaheksa medalit.

Laurika Lint kordas sajandiku pealt 200 m vabaltujumises Eesti juunioride rekordit 2.02,56 saavutades sellega finaalis neljanda koha, pronksmedalist jäi teda lahutama vähem kui pool sekundit. Lisaks pääses ta finaali veel 100- ja 400 m vabaltujumises.

Pre-seenioride vanuseklassis tegi eduka võistluse Cevin Anders Siim kes astus poodiumi kõige kõrgemale astmele 100 m liblikujumises. Hõbemedal pandi talle kaela 200m vabaltujumises ning pronksmedalid teenis ta 50- ja 200m liblikujumises.

100 m vabaltujumises pre-seenioride seas ujus ennast hõbedale Marko-Matteus Langel, tema järel sai pronksmedali kaela Andri Aedma.

Meeste pre-seenioride teateujumises juhtus vahva seik kus Eesti koondise ridades ujusid ainult Audentese Spordiklubi mehed. 4x100m vabaltujumises saavutasid Siim, Langel, Aedma, Hendrik Ütt pronksmedalid. Sama karva medal toodi koju ka 4×100 m kombineeritud teateujumises koosseisus Langel, Tiit Matvejev, Siim, Aedma.

Palju õnne kõikidele sportlastele!

Kõik tulemused leitavad siit

Jalus