fbpx
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Ujujad naasevad Põhjamaade meistrivõistlustelt medalitega, Lint kordas Eesti juunioride rekordit

13.12.2018

Soomes toimusid Põhjamaade meistrivõistlused ujumises kus võisteldi nii juunioride kui ka pre-seenioride võistlusklassis. Meie klubi ujujatele kujunes võistlus edukaks, kokku võideti kaheksa medalit.

Laurika Lint kordas sajandiku pealt 200 m vabaltujumises Eesti juunioride rekordit 2.02,56 saavutades sellega finaalis neljanda koha, pronksmedalist jäi teda lahutama vähem kui pool sekundit. Lisaks pääses ta finaali veel 100- ja 400 m vabaltujumises.

Pre-seenioride vanuseklassis tegi eduka võistluse Cevin Anders Siim kes astus poodiumi kõige kõrgemale astmele 100 m liblikujumises. Hõbemedal pandi talle kaela 200m vabaltujumises ning pronksmedalid teenis ta 50- ja 200m liblikujumises.

100 m vabaltujumises pre-seenioride seas ujus ennast hõbedale Marko-Matteus Langel, tema järel sai pronksmedali kaela Andri Aedma.

Meeste pre-seenioride teateujumises juhtus vahva seik kus Eesti koondise ridades ujusid ainult Audentese Spordiklubi mehed. 4x100m vabaltujumises saavutasid Siim, Langel, Aedma, Hendrik Ütt pronksmedalid. Sama karva medal toodi koju ka 4×100 m kombineeritud teateujumises koosseisus Langel, Tiit Matvejev, Siim, Aedma.

Palju õnne kõikidele sportlastele!

Kõik tulemused leitavad siit

Jalus