fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Ujujad olid kodubasseinis toimunud karikavõistlustel edukad

25.01.2018

Möödunud nädalavahetusel toimus Audentese ujulas juba traditsiooniks saanud Audentese Spordiklubi karikavõistlused, kus osalesid mitmed Eesti klubid eesotsas paljude koondislastega. 

Audentese ujujad tegid enda kodubasseinis edukaid starte ning võideti mitmeid auhinnalisi kohti. Võistluste formaat nägi ette, et ujujad stardivad 50-100-200 meetri distantsidel valitud ujumisviisis ning FINA punktide liites selgub üldvõitja. Kompleksujumises oli distantside pikkuseks 100-200-400 meetrit.

Täiskasvanute arvestuses suutsid üldvõidule ennast ujuda Cevin Anders Siim ja Hendrik Ütt, kes võidutsesid vastavalt liblik- ja kompleksujumises. Noorte arvestuses astus poodiumi kõige kõrgemale astmele Gregory Kask kellele ei leidunud vastast kolmel liblikujumise distantsil.

Teise koha karikad saavad enda kaminasimsile asetada Marko-Matteus Langel ja Laurika Lint. Langel pidas maha vägeva duelli vabaltujumises, kuid tuli seekord konkurendi nappi paremust tunnistada. Lint tegi kõvad pingutused kompleksujumises ning temalegi tasuks teine koht. Noorte seas pälvis vabaltujumise teise koha karika Isabel Sarap ning liblikujumises kolmanda koha Luchia Smaragda Sarana.

 

Jalus