fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Ujujad saavutasid Eesti karikavõistlustel ülitihedas konkurentsis teise koha

11.03.2019

Audentese Spordiklubi ujujad osalesid möödunud nädalavahetusel Tartus Aura ujulas toimunud Eesti karikavõistlustel. Võistlus kujunes üldarvestuse võidu nimel väga tihedaks ning seekord pidime 7 punktilise kaotusega vastu võtma teise koha karika. 

Vaatamata napile teisele kohale üldarvestuses tegid mitmed meie ujujad individuaalselt häid tulemusi ning noppisid kamba peale 22 medalit. Maksimumpunktid tõi võistkonnale Laurika Lint kes teenis alavõidud 50-100-200-400 meetri vabaltujumises ning tegi vabaltujumises puhta töö.

Kahel korral astus poodiumi kõige kõrgemale astmele Marko-Matteus Langel, kes jäi püüdmatuks 50- ja 100m seliliujumises. Lisaks talle veel hõbemedal 100m vabaltujumises ning pronksine autasu poole lühemal maal. Igat karva medali teenis Cevin Anders Siim kes triumfeeris 200m liblikujumises.

Poodiumi kõige kõrgemale astmele astus veel ka Andri Aedma, kes pälvis alavõidu 100m vabaltujumises. Võidukas oli ka meie sega 4x50m kombineeritud teatenelik koosseisus Langel, Tiit Matvejev, Diana Kornet ja Lint.

Heleri Zirk teenis hõbemedali 400m kompleksujumises ja veel kolm pronksmedalit. Tiit Matvejev ja Sander Paavo saavutasid pronksmedalid vastavalt 50m rinnuli- ja 400m vabaltujumises.

Audentese Spordiklubi I võistkonda kuulusid: Laurika Lint, Cevin Anders Siim, Marko-Matteus Langel, Andri Aedma, Sander Paavo, Heleri Zirk, Tiit Matvejev, Diana Kornet, Hendrik Ütt, Gregory Kask, Isabel Sarap, Kai Liis Kivirähk.

Vaatan kõiki tulemusi

Jalus