fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Ujumise Euroopa meistrivõistlustel stardib neli Audentese ujujat

02.08.2018

3.-9. augustini toimuvad Šotimaal Glasgow’s ujumise Euroopa meistrivõistlused ning 20-liikmelisse Eesti koondisesse kuulub ka neli Audentese Spordiklubi ujujat.

EM-il astuvad Euroopa parimate ujujate vastu Ralf Tribuntsov, Marko-Matteus Langel, Cevin Anders Siim ja Andri Aedma. Eesti koondise üheks liidriks on Tribuntsov, kes kaks aastat tagasi pääses ainsa eestlasena eelujumistest edasi. 23-aastane Tribuntsov stardib 50- ja 100 m seliliujumises ning nendel aladel on ta ka Eesti rekordiomanik, lisaks hüppab ta vette veel 50 m liblikujumises.

Suure arenguhüppe on tänavusel hooajal teinud 19-aastane Marko-Matteus Langel, kes hüppab vette kolmel individuaalsel distantsil ning teeb enda täiskasvanute tiitlivõistluste debüüdi. Juunikuus enda esimese Eesti meistritiitli võitnud Langel osaleb 50- ja 100 m vabaltujumises ning 50 m seliliujumises.

Enda karjääri neljandatel tiitlivõistlustel stardib Andri Aedma, kes läheb elu parimaid tulemusi püüdma 100- ja 200 m vabaltujumises ning enda kõrvalalal 50 m rinnuliujumises. Pika basseini tiitlivõistluste debüüdi teeb Cevin Anders Siim, kes võtab Šotimaal ette kõik liblikujumise distantsid (50-100-200) ja 200 m kompleksujumise.

Soovime ujujatele kiiret vett ning häid tulemusi!

Jalus