fbpx
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Ujumise Euroopa meistrivõistlustel stardib neli Audentese ujujat

02.08.2018

3.-9. augustini toimuvad Šotimaal Glasgow’s ujumise Euroopa meistrivõistlused ning 20-liikmelisse Eesti koondisesse kuulub ka neli Audentese Spordiklubi ujujat.

EM-il astuvad Euroopa parimate ujujate vastu Ralf Tribuntsov, Marko-Matteus Langel, Cevin Anders Siim ja Andri Aedma. Eesti koondise üheks liidriks on Tribuntsov, kes kaks aastat tagasi pääses ainsa eestlasena eelujumistest edasi. 23-aastane Tribuntsov stardib 50- ja 100 m seliliujumises ning nendel aladel on ta ka Eesti rekordiomanik, lisaks hüppab ta vette veel 50 m liblikujumises.

Suure arenguhüppe on tänavusel hooajal teinud 19-aastane Marko-Matteus Langel, kes hüppab vette kolmel individuaalsel distantsil ning teeb enda täiskasvanute tiitlivõistluste debüüdi. Juunikuus enda esimese Eesti meistritiitli võitnud Langel osaleb 50- ja 100 m vabaltujumises ning 50 m seliliujumises.

Enda karjääri neljandatel tiitlivõistlustel stardib Andri Aedma, kes läheb elu parimaid tulemusi püüdma 100- ja 200 m vabaltujumises ning enda kõrvalalal 50 m rinnuliujumises. Pika basseini tiitlivõistluste debüüdi teeb Cevin Anders Siim, kes võtab Šotimaal ette kõik liblikujumise distantsid (50-100-200) ja 200 m kompleksujumise.

Soovime ujujatele kiiret vett ning häid tulemusi!

Jalus