fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Spordiklubi

Ukraina tippsportvõimleja treenib Audenteses

14.03.2022

Ukraina sõda on toonud Eestisse juba mitmeid põgenikke, nende seas ka palju noorsportlasi.

Audentese spordiklubi Erika võimlas jätkab treeninguid Kiievist ema ja vanaemaga Tallinnasse elama asunud, peatselt üheteistkümne aastaseks saav, sportvõimleja Alisa Hunko. Treeninguid alustas Alisa kolmeaastasena ning eeskujuks on olnud sama alaga tegelev ja temast seitse aastat vanem vend.

Pärast esimest nädalat Tallinnas viibimist ja treenimist on Alisa rõõmsameelselt öelnud, et talle väga meeldib nii Audentese Erika võimla kui ka spordiklubi treener Gratšik Stepanjan.

Juba 19. märtsil osaleb ukrainlanna klubidevahelistel sportvõimlemise võistlustel, mis peetakse Erika võimlas aadressil Erika 5, Tallinn.

Põgenemine kodust katastroofiliste olude sunnil oli perele juba teistkordne ning see lahutas vägivaldselt pere nais- ja meesliikmed.

Alisa sündis Donetskis ja 2014. aastal oli pere sunnitud sealt põgenema. Kiievis treenis Alisa Poddubnovo-nimelises Olümpiareservi õppeasutuses, mis on Ukraina sportvõimlemise tippkeskus. Parima tulemuse saavutas Alisa eelmisel aastal, kui sai Ukraina meistrivõistlustel viienda koha. Seejuures oli ta tervelt aastajagu noorem vanuseklassi üldisest võistlusnõuetest.

Alisa oskuste nägemine on meie võimlejatele hindamatuks motivaatoriks oma taseme arendamisel. Edu Alisale! Au Ukrainale!

Jalus