fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Uue hooaja algus

12.09.2022

Meil on rõõm, et uus hooaeg on alanud ja maja taas treeninguhimulisi tulvil. Selleks et kõik leiaksid endale parkimiskoha, liikumine parklates oleks ohutu ja ruumid puhtad, palume igaühe panust.

Parkimine

Audentese territooriumil on parkimiskohti üle 200: iga päev õpib või treenib Audenteses üle 4000 lapse ja täiskasvanu. Seejuures oleneb iga konkreetse parkla täituvus kellaajast. Kui päeval leiab autole hõlpsalt koha Tondi tänava poolsetes parklates, siis alates kella 17-st on sealne parkla üle koormatud.

Palun leidke parkimiskoht ka pikema peatuse ajaks (näiteks kui ootate last autos), sest vahekäigus seisev sõiduk muudab parklas liikumise ohtlikuks. Tungivalt soovitame last autoga oodata staadioni või väikese koolimaja parklas, kuhu laps saab sisehoovi kaudu ohutult liikuda.

Välisjalatsid ja kodukord

Üleriiete ja välisjalatsitega on treeningusaali sisenemine keelatud ning treeningul tuleb kanda mittemäärivaid kinniseid sisejalatseid.

Kergejõustikuhalli sisenedes tuleb nii lapsel kui ka teda saatval vanemal jätta välisjalatsid halli servas olevale porivaibale. Tartaanile võib astuda ja sealt laste riietumiseks mõeldud kollaste kappide juurde edasi liikuda vaid vahetusjalanõudega või sokkis. Samuti palume vanematel võimaluse korral mitte jääda areeniäärsetele pinkidele laste treeningu ajaks.

Enne klubisse tulekut lugege kindlasti läbi ka meie kodukord.

Sportlikku hooaega!

Jalus