fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Uued spordiklubi paketid alates 1. juulist

31.05.2021

Soovime uuel hooajal pakkuda veelgi mitmekülgsemaid ja paindlikumaid teenuseid, et saaksid treenida Audentese spordiklubis just nii, nagu Sulle sobib. Selleks et neid uusi võimalusi paremini luua, osutame alates 1. juulist erakliendi teenuseid Audentese Spordiklubi MTÜ alt.

Personaalne pakett ja paindlikumad tingimused

Kui seni sisaldas spordiklubi pakett nii jõusaali ja ujula kasutamist kui ka rühmatreeninguid, siis alates 1. juulist saad kõiki neid teenuseid ka ükshaaval valida. Uue süsteemi alusel paned endale kokku personaalse paketi ja maksad ainult nende teenuste eest, mida päriselt kasutad. Seejuures säilib iga paketiga Audentes+ kliendile erihind, mis võimaldab treenida veelgi soodsamalt.

Tutvun uue hinnakirjaga

Treeningute jätkamiseks palume sõlmida uue lepingu

Teenusepakkuja muutumise tõttu lõppevad kõik praegused paketilepingud 30. juunil 2021. Perioodikaardid kehtivad endistel tingimustel kuni kaardi kehtivusaja lõpuni.

Selleks et saaksid mugavalt spordiklubi teenuseid edasi kasutada, palume Sul sõlmida uue paketilepingu meie värskes kliendikeskkonnas, mille avame lepingute vormistamiseks juuni jooksul. Sõlmides uue lepingu suvekuudel, treenid juulis ja augustis suvehinnaga, mis on sõltumata valitud paketist kõigest 29 eurot kuus.

Täpsema info uue lepingu sõlmimise kohta edastame enda kanalites esimesel võimalusel.

Kui Sul tekkis muudatuste asjus küsimusi, siis kirjuta meile aadressil [email protected] ja me vastame Sulle esimesel võimalusel.

Jalus