fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Uued veebikoolituste ajad

20.04.2021

Mitmed lastekooli vanemad on teada andnud, et neil ei õnnestunud erinevatel põhjustel eelmistel veebikoolitustel osaleda, seetõttu pakume välja uued koolituste ajad.

Samuti on tulemas uus koolitus „Kui lapsel on raske kooliga kohaneda“, mis on suunatud eelkõige sügisel kooliteed alustavate laste vanematele.

Meil on heameel kutsuda lastekooli vanemaid kolmele veebikoolitusele:

  • Esmaspäeval, 3. mail kell 16.30–18.00 „Kui lapsel on raske kooliga kohaneda“
    6-aastaste lastekooli rühmade vanematele, kelle laps alustab sügisel õpinguid 1. klassis. Oodatud on kõik vanemad, mitte ainult need, kelle lapsed jätkavad õpinguid Audentese erakoolis.
  • Kolmapäeval, 5. mail kell 16.30–18.00 „Mänguline õppimine koos lapsega“
    Koolitus on mõeldud 2–5-aastaste lastekooli rühmade vanematele.
  • Kolmapäeval, 12. mail kell 16.30–18.00 „Laps läheb 1. klassi – lapsevanema roll ja ettevalmistused“
    6-aastaste lastekooli rühmade vanematele, kelle laps alustab sügisel õpinguid 1. klassis. Oodatud on kõik vanemad, mitte ainult need, kelle lapsed jätkavad õpinguid Audentese erakoolis.

Koolitusel avab ja tutvustab teemasid lastekooli juhataja Karin Pae ning kõik koolitused on lastekooli vanematele tasuta.

Kui olete ühest või mitmest koolitusest huvitatud ja pakutud ajad sobivad, siis palun andke oma osalemise soovist teada hiljemalt kolm päeva enne koolituse toimumist veebilehe registreerimisvormi kaudu. Täpsemad juhtnöörid koolitusetel osalemiseks edastame osalejatele paar päeva enne koolitust.

Kohtumiseni koolitustel!

Jalus