fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI UUDISKIRI

Uuenenud Daily lõunarestoran ootab einestama

22.10.2020

Audenteses tegutsev Daily lõunarestoran läbis suvel põhjaliku värskenduskuuri ning on nüüd ajakohasem, mugavam ja kiirem. Peamine uuendus on iseteenindusliin, mis toimib senisest paindlikumalt ja hõlmab suuremat toiduvalikut. Samuti on ruumilahendus hubasem.

Iseteenindusliin kiirendab järjekorra liikumist
Daily lõunarestorani sisenedes tuleb esmalt võtta kandik, söögiriistad ja joogiklaas ning suunduda iseteenindusliinilt hommiku- või lõunasööki valima. Taldrikud ja supikausid on paigutatud liini ülatasapinnale.

Kuna buffet-söögid on kilohinnaga, oleneb portsjoni hind kaalust. Igaüks saab endale tõsta just sobiva toidukoguse ja teenindaja kaalub iseteenindusliini lõpus portsjoni üle.

Kaasaostukapp ja iseteeninduskassa
Endiselt on võimalik soetada kaasaostukapist võileibu, vrappe, salateid, smuutisid, jäätist jpm. Soovi korral saab võileibu kohapeal soojendada. Olemas on ka kohviautomaat, mis valmistab eri kohvisid.

Ostude eest tasumine toimub iseteeninduskassas, mis on toitlustusalast eraldatud.

Ruumilahendus ja interjöör
Kolmeks jaotatud söögisaal loob mugava ja õdusa interjööri: einestada on võimalik kas tavakõrgusega söögilaudade, pukklaudade või siis diivanitega sisustatud alal. Spordi- või koolikoti saab klient mugavalt paigutada selleks ette nähtud riiulitele.

Pärast sööki tuleb kasutatud nõud koos kandikuga panna tagastuskärule.

Tervislikkus ja tasakaal
Restoran valmistab söögid värskest toorainest samal päeval kohapealses köögis. Põhitoiduna ei pakuta poolfabrikaate.

Toiduvalik on mitmekesine ja tasakaalustatud ning sobib eri kliendirühmadele. Menüü koostamisel lähtutakse hooajast ja tervislikkusest. Restoran täiustab ja uuendab retsepte pidevalt, tuginedes klientide tagasisidele ning toitlustustrendidele.

Daily lõunarestoran on lahti E–R 8.00–18.00.

Jalus