fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Uus aasta algas võimlemispeoga

07.01.2016

Kolmekuningapäeval, 6. jaanuaril kogunesid spordihalli maadlussaali 1.–5. klassi õpilased, et esitada võimlemiskavad, mille olid neile selgeks õpetanud kehalise kasvatuse õpetajad Sirje Raud ja Andres Idla.

Kogu teise õppeveerandi vältel olid lapsed kehalise kasvatuse tundides õppinud võimlema muusika saatel, sooritades koos sammukombinatsioone, võimlemiselemente ja püramiide.

1.–3. klassi õpilased esitasid võimlemiskavad kogu klassiga. 4. ja 5. klassis olid tüdrukutel ja poistel erinevad liikumiskavad. Kaasa sai elada 5. ja 7. klassi tüdrukute omaloomingulistele tantsukavadele, mis tundides õpetaja Sirje Raua kaasabil lavaküpseks saanud.

5.a klassi õpilane Evelin Naptal tegeleb juba 8 aastat iluvõimlemisega ja võimlemiskavade vahepeal elas publik tema esitatud graatsilisele ning painduvale iluvõimlemiskavale kaasa.

Pärast kõikide etteastete vaatamist liikusid lapsed pallimängusaali, kus toimus 2.–4. klassi õpilaste rahvastepalliturniir. Reegleid tuli alguses meelde tuletada ja kokku leppida. Kui mäng peale hakkas, tundsid kõik mängijad, aga ka pealtvaatajad sellest rõõmu. Rahvastepallis olid sõpruskohtumised, võitis sõprus ja rõõm liikumisest. 

 

Jalus