fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Uus kooliaasta sai hoo sisse

04.09.2020

Tarkusepäeval, 1. septembril, said kõik erakooli õpilased jälle koolis kokku.

Kõige ootusärevam päev oli kindlasti 1. klassi õpilastel, kes alustasid oma kooliteed väikese koolimaja juurest aulasse abiturientide käe kõrval. Aulas tervitati neid juba aplausi ning suure üllatusega! Aktusele olid ära eksinud Leiutajatekülast tuttavad koeratüdruk Lotte ning Doktor Ave, kes lastele meeldejääva aktuse korraldasid. Õpiti laule, tantsiti koos tantse ning tehti palju nalja nii laste kui ka nende vanematega. Aktuse tähtsaim hetk oli iga lapse jaoks see, kui direktor pani talle pähe koolimütsi ning klassijuhataja andis kätte tema esimese aabitsa. Helises ka päris esimene koolikell ning pärast aktust suunduti taas koolimaja ette, kus iga klass tegi oma esimese klassipildi.

 

2.–9. klassi õpilased kogunesid avaaktuseks spordikeskuse pallimänguväljaku tribüünidele, et kogu koolipere saaks pärast pikka vahepealset pausi jälle ühiselt koos olla. Sel korral ei toimunud veebiaktus, vaid täitsa päris aktus.

Aktuse juhatas sisse kehalise kasvatuse õpetaja Piibe, kes üllatas kõiki oma oskusega mängida torupilli. Ka kõik õpetajad said lõpuks veebist välja ning kohtusid taaskord laval. Direktori kõne ärgitas kõiki kaasa mõtlema järgmist õppeaastat läbival teemal Mina ja Meie. Tutvustati uusi õpetajaid, kes meie kooliperega vahepeal liitunud olid ning aktuse lõpetas taas kooli laulu ühislaulmine.

Hoogsat kooliaastat kõigile!

Jalus