Uudised
SPORDIKLUBI
Uus rühmatreening – täiskasvanute akrobaatika!
16.09.2021
Meil on hea meel teatada, et rühmatreeningute valikusse on lisandunud täiskasvanute akrobaatika, mida asub juhendama Kristiin Raudsepp.
Akrobaatika treeningud on huvitavad ja mitmekülgsed, kus arendatakse nii jõudu, painduvust kui ka koordinatsiooni. Treeningu käigus kasutakse batuuti, õhkrada, rõngaid, rööbaspuid ning tehakse erinevaid tireleid, hundirattaid, peapealseise ja kätelseise. Edasijõudnutega õpitakse ka keerulisemaid elemente nagu näiteks saltod ja fläkid.
Treeningust on oodatud osa võtma kõik, kes soovivad õppida uusi trikke või meelde tuletada kunagi õpitud elemente. Pole oluline, kas oled algaja või edasijõudnud!
Treeningud igal teisipäeval kell 19.15–20.30 Audentese spordikeskuse akrobaatikalinnakus.
Vaata veel
-
Ekke Tiidemann: „Ma pole veel tundnud sellist seisundit nagu stress“
31.05.23
Meie spordigümnaasiumi tennisetreeneril Ekke Tiidemannil on laialdane kogemus võtta nii mängijakarjäärist, treeneritööst kui ka Eesti Davis Cupi meeskonna kapteni rollist. -
Kahese karjääri päeval rääkisime raha- ja meediatarkusest
31.05.23
Igal aastal leiavad kahese karjääri päeva korraldajad koos õppursportlastega mõne teema, milles noortel oleks tarvis teadmisi ja oskusi täiendada. Sel -
Kooliaasta täis teatrit
31.05.23
Audentese spordigümnaasiumi Otepää kool asub umbes 40 kilomeetri kaugusel Eesti ainsast kolme žanri teatrist: Vanemuine esitab oma kolmes majas nii -
Tule 1.–3. klasside kevadballile!
31.05.23