fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, Spordigümnaasium

Vabariiklikul 6.–9. klasside vene laulude konkursil vääris tunnustust meie õpilaste duett

04.05.2016

Vabariiklik 6.–9. klasside vene laulude konkurss toimus meie koolis teist aastat. Laulukonkursil osales sel aastal 21 eesti õppekeelega kooli.

Lauljaid võis olla laval kuni viis, taustamuusikaks sai kasutada fonogrammi, saata esinejaid klaveril, kitarril või mõnel muul muusikainstrumendil. Kõlasid erinevad muusikažanrid populaarsed estraadilaulud, rahvalaulud, laulud tuntud filmidest ja multifilmidest ning kaunid vene romansid.

Kõiki esitajaid hindas žürii. Võitjaks osutus Vanalinna Hariduskolleegiumi noorte neidude esitus, kes laulsid klaveri saatel mitmehäälselt tuntud vene laulude popurriid. Publiku pani kaasa plaksutama nii mõnegi esineja tantsunumber, vahva kostüüm ja emotsionaalne esitus.

8.a klassi õpilane Sarah Mandri esitas lauluvõistlusel kauni vene romansi. Tunnustust vääris 9.c klassi õpilaste Debora Lehtsalu ja Andreas Välise esitatud hingeline duett, mis oli ka selle konkursi ainuke omalaadne. Vene keele õpetajad Olga Tenno, Olga Kladkovaja ja Olga Tšassova aitasid õpilastel konkursiks valmistuda ja laulud selgeks õppida.

 

 

Jalus