fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

spordiklubi

VÄGEV! Kaljulaid tuli Valgevenes toimunud judo MK-etapil kolmandaks

20.08.2018

Valgevenes Minskis toimus kõrgetasemeline MK-etapp kus Audentese Spordiklubi judoka Klen-Kristofer Kaljulaid saavutas pronksmedali. 

Kaljulaid (kuni 81kg kaalukategooria) alustas turniiri võiduga venelase Shamad Gagaevi üle keda tal õnnestus võita waza-ari väärilise heitega, järgmises ringis pani ta ipponiga maha valgevenelase Anton Satšulovitši ja sammus veerandfinaali. Veerandfinaalis tuli tal lisaajal tunnistada hiljem samuti pronksmedali võitnud Said Emi Zhambekovi paremust.

Kaljulaid jätkas turniiri lohutusringis kus tuli vastu tšehh Jiri Petr ning kelle eestlane alistas kindlalt. Kolmanda koha kohtumises ootas ees duell Araabia Ühendemiraatide esindaja Mihail Marchitaniga, kes on tänavu saavutanud mitmel suurturniiril auhinnalise koha ja oli Minskis kõrgeima asetusega. Kaljulaidil õnnestus tugev konkurent kindlalt alistada ja sai sellega kaela MK-etapi pronksmedali. Eestlase kaaluklassis osales 56 sportlast, ühtekokku oli Minskis võistlustules 430 sportlast 41 riigist.

Palju Õnne Klen-Kristofer ja treener Vladimir Stepanjan!

 

 

Jalus