fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOL

Vahva jäätmetekke vähendamise nädal lastekoolis

10.12.2020

Juba mitmendat aastat toimub novembrikuus üleeuroopaline jäätmetekke vähendamise nädal, kus pööratakse enam tähelepanu mõistlikule tarbimisele, keskkonnasäästlikule jäätmete tootmisele ja taaskasutusele. Lastekooli tundides arutleti samuti, et mis on taaskasutus, kuidas loodust hoida ja miks on tähtis prügi sorteerida.

Lastekooli õpilased valmistasid kunstitundides lõnga- ja paelajääkidest, pähklikoortest, seemnetest, ühekordsetest toidunõudest, kasutatud kõrtest, korkidest, papp- ja paberjääkidest, üksikutest nööpidest, tualett- ja majapidamispaberi rullidest ning munakarpidest vahvaid kunstitöid. Tuletades kõigile meelde, et alati ei ole vaja kunstitarbeid kauplusest osta, piisab heast ideest ja loovast lähenemisest.

Loodame, et taaskasutavatest materjalidest meisterdamine istutab lastesse keskkonda säästva suhtumise juba lapsepõlves.

Jalus