fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Väikese koolimaja fuajee ja söökla said uue ilme

15.10.2015

Alanud õppeaastaks andsime väikese koolimaja fuajeele ja sööklale värske ilme, mida luues lähtusime Audentese uuest visuaalsest identiteedist.

Tugineme oma igapäevatöös põhimõttele, et teadmised ja füüsiline aktiivsus peavad olema tasakaalus. See lähenemine väljendub ka fuajee ja söökla uuenenud kujunduses.

Fuajee kõneleb tarkusest, tervisest ja tasakaalust
Väikese koolimaja fuajee seinad on nüüdsest Audentese punased. Seinu kaunistavad meie uuest põhimõttest „Tarkus. Tervis. Tasakaal“ lähtuvad mustrid, kujundid ja sõnumid.

Meie tunnusmuster põhineb Audentese logo graafilistel elementidel.

  • Kolmnurk tähistab tarkust. Kolmnurk on lihtne, aga jõuline sümbol, mis peidab endas väga palju ajaproovile vastu pidanud kontseptsioone (näiteks Pythagorase teoreemi). Mis saakski sümboliseerida ajatuid teadmisi kolmnurgast paremini?
  • Ruut tähistab tervist. Ruut sümboliseerib stabiilsust ja tugevust. Miks on maja vundament sageli ruudukujuline? Eks ikka seepärast, et säärasena on hoone tugev ja peab kaua vastu. Inimese vundament on tervis, sest terves kehas on terve vaim.
  • Ring tähistab tasakaalu. Üks kuulsaim ringil põhinev tähis on Vana-Hiina filosoofiast tulenev yin’i ja yang’i märk, mis sümboliseerib tasakaalu. Audentese filosoofia kohaselt tugevdab keha ja hinge harmoonia tervist ning vaimu.
    Fuajees on välja vahetatud ka stendid, üles riputatud uued punased kardinad ning majja saabujat tervitab suur punases potis tääkliilia.

Söökla on meie põhi- ja lisavärvides
Audentes on tänapäevane bränd, mida iseloomustavad moodsad, värsked ja erksad toonid: meie põhivärv on punane ning lisavärvid kollane, roheline ja sinine. Punane kannab endas meile omast energiat, kollane sümboliseerib tarkust, roheline tervislikkust ja sinine tasakaalu.

Ka söökla postid ja aknarulood on punased, rohelised ning kollased.

Jalus