fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Väli- ja videotreeningud uuest aastast

01.01.2021

Seoses Vabariigi valitsuse täiendavate piirangutega Tallinnas ja Harjumaal, on Audentese spordiklubi 28. detsembrist 2020 kuni 17. jaanuarini 2021 treenijatele suletud (v.a professionaalsetele sportlastele). Küll aga tohib treeninguid korraldada välitingimustes.

Meil on hea meel teatada, et uuest aastast

  • alustame välitreeningutega ning
  • saad liituda meie tasulise videotreeningute keskkonnaga.


Välitreeningud

Välitreeningud toimuvad tunniplaani järgi Audentese staadionil ja lähiümbruses. Treeningule saad registreeruda veebilehel oleva broneerimissüsteemi kaudu või telefonil 699 6699.

Tunniplaanid avaldame nädala kaupa ning edaspidi lähtume treeningute sageduse ja kellaaja planeerimisel klientide tagasisidest.

Treeningul saab osaleda maksimaalselt 10 klienti ja treener ning treeningul tuleb teiste osalejatega hoida vähemalt kahemeetrist vahemaad. Staadionile sisenemine toimub staadioni jalgväravast treeningupileti alusel. Välitreeningule tulles ja seal osaledes tuleb järgida välitreeningute kodukorda.

Treeningul osalemine maksab 5 eurot. Treeningu eest saad tasuda administraatori juures vaid pangakaardiga.

Broneerin aja välitreeningusse


Videotreeningud

Uuest aastast saad liituda meie videotreeningute keskkonnaga, kus on hetkel üle 15 videotreeningu ning kuhu lisame iganädalaselt uusi treeninguid.

Videotreeningute keskkond võimaldab

  • piiramatut ligipääsu videotreeningutele;
  • treenida endale sobival ajal ja kohas;
  • treenida oma treeneri juhendamisel;
  • treenida eri treeningstiilides – jõud, keha ja meel, tantsuline.

Videotreeningute vaatamiseks saad osta videotreeningute kuukaardi, mis maksab 15 eurot.

NB! Kui ostad videotreeningute kuukaardi, siis saad uue salasõna, mis kehtib edaspidi ka rühmatreeningute (sh välitreeningute) broneerimisel ning senine salasõna kaotab kehtivuse.

Ostan videotreeningute kuukaardi
Sisenen videotreeningute keskkonda

Küsimuste korral võta meiega ühendust posti aadressil [email protected] või telefonil 699 6699.

Jalus