fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Valige lapsele vahva harrastus Audentese huvikeskusest

15.12.2014

Huviringid-370x240Audentese huvikeskus tegutseb 2009. aastast, pakkudes huviringe igas vanuses kooliõpilastele. Keskuse eesmärk on tagada arendav ja loominguline õpikeskkond, võimaldada õpilasel tegeleda vabal ajal meelepärase huvitegevusega ning luua talle tingimused mitmekülgseks ja järjepidevaks arenguks.

Kuigi enamik huvikeskuse kodulehel märgitud huviringe on mõeldud algkooliõpilastele, julgustame ka lastekooli vanemaid pakutavate ringidega tutvuma.

Hea näide on meie pilliõpe, sest nii kitarri, klaverit kui ka trummi saab laps õppima hakata juba viieaastaselt. Ka kõigisse esimese klassi õpilastele mõeldud huviringidesse on vabade kohtade olemasolu korral oodatud kuueaastased lastekooli õpilased.

Leides huviringi, mis võiks Teie lapsele sobida, uurige meie huvikeskusest õppimisvõimaluste kohta kindlasti lähemalt.

Jalus