fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Vastuvõtt 1. klassi algab jaanuaris

21.12.2022

Paljud vanemad, kelle laps alustab järgmisel sügisel 1. klassis kooliteed, peavad juba varsti langetama otsuse, milline kool valida. Seejuures on hea tõdeda, et lapsevanemate teadlikkus on kasvanud: üha rohkem neist lähtub kooli valides lapse huvidest, soovitustest, varasemast kogemusest, eelkoolist, kooli asukohast, koolitee ohutusest, mainest, sõprade koolivalikust, õppekavast, huviringide valikust ja pikapäevarühma olemasolust.

Vastuvõtt Audentese erakooli 2023/2024. õppeaasta 1. klassi algab jaanuarikuus, kui lapsevanemad saavad esitada meie kooli veebilehe kaudu sooviavalduse.

Laste koolivalmidust hindame veebruaris. Audentese esimese kooliastme õpetajad vestlevad hindamisel nii lastekooli lastega, kes soovivad siin õpinguid jätkata, kui ka uute lastega, kes tahavad meie erakoolis kooliteed alustada. Koolivalmiduse hindamise eesmärk on tutvuda õpilaskandidaadi huvide, eelteadmiste, omapära ning sotsiaalse valmisolekuga tegutseda klassis ja rühmas.

Sel ajal, kui lapsed osalevad koolivalmiduse hindamisel, on vanematel hea võimalus kooliga tutvuda.

Ette rutates võime öelda, et iga perega, kelle laps alustab sügisel kooliteed Audentese erakoolis, kohtume ka perevestlusel. On ju lapse arengu põhikeskkond kodu ja sealsed pereväärtused. Kooli ülesanne on seejuures olla perele toetav partner. Ainult koostöös lapsevanematega saame tagada, et meie õpilastest arenevad iseseisvalt mõtlevad, algatus- ja koostöövõimelised, loovad, avatud ning positiivse ellusuhtumisega inimesed.

Meie kooli kandideerib igal aastal mitu korda rohkem soovijaid, kui on kohti esimestes klassides. Seetõttu ei saa me tagada kõigile lastekooli õpilastele ja uutele lastele erakooli pääsemist.

Jalus