fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Vastuvõtt 1. klassi

19.12.2018

Erakooli 2019/2020. õppeaasta 1. klassi õpilaste vastuvõtt algab 7.  jaanuaril. Sellekohase sooviavalduse saab lapsevanem esitada meie kodulehe kaudu.

Audentese lastekoolis käib igal õppeaastal 120 kuni 140 kuueaastast last – seda on mitu korda rohkem kui kohti Audentese erakooli 1. klassides. Seetõttu ei saa me kõigile lastekooli lõpetajatele erakooli pääsemist tagada.

Tulevased 1. klassi õpilased selgitame välja koolivalmidusvestlusel, mis toimub kõigi õpilaskandidaatide puhul samadel alustel. Sellel vestlusel räägib laps õpetajaga ja teeb nii individuaalset kui ka rühmatööd. Koolivalmidusvestlust korraldades arvestame lastekooli õpilaste koolipäevaga, et see protsess oleks neile võimalikult mugav ja rahulik.

1. klassi õppima asuvale lastekooli lõpetajale pakub Audentese erakool esimesel aastal ehk 1. klassis õppides 10% püsikliendisoodustust.

Tere tulemast Audentese erakooli!

Jalus