fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

lastekooli uudiskiri

Vastuvõtt Audentese erakooli 1. klassi

14.12.2016

Vastuvõtt erakooli 2017/2018. õppeaasta esimesse klassi algab saabuva aasta jaanuarikuus. Sellekohase sooviavalduse saab lapsevanem esitada meie kodulehe kaudu.

Audentese lastekoolis käib igal õppeaastal keskmiselt 120 kuueaastast last – seda on mitu korda rohkem kui kohti Audentese erakooli esimestes klassides. Seetõttu ei saa me tagada kõigile lastekooli lastele erakooli esimesse klassi pääsemist. Tulevased esimese klassi õpilased selgitame välja koolivalmidusvestlusel, mis toimub kõigi õpilaskandidaatide puhul samadel alustel.

Koolivalmidusvestlusel räägib laps õpetajaga ja teeb nii individuaalset kui ka rühmatööd. Vestlust korraldades arvestame lastekooli õpilaste koolipäevaga, et see protsess oleks neile võimalikult mugav ja turvaline.

Audentese erakooli esimesse klassi õppima asuvale lastekooli lõpetajale pakume 10% püsikliendisoodustust.

Tere tulemast Audentese erakooli!

Jalus