Uudised
lastekooli uudiskiri
Vastuvõtt Audentese erakooli 1. klassi
04.12.2017
Erakooli 2018/2019. õppeaasta esimese klassi õpilaste vastuvõtt algab saabuva aasta jaanuarikuus. Sellekohase sooviavalduse saab lapsevanem esitada meie kodulehe kaudu.
Audentese lastekoolis käib igal õppeaastal 120 kuni 140 kuueaastast last – seda on mitu korda rohkem kui kohti Audentese erakooli esimestes klassides. Seetõttu ei saa me tagada kõigile lastekooli lastele erakooli pääsemist. Tulevased esimese klassi õpilased selgitame välja koolivalmidusvestlusel, mis toimub kõigi õpilaskandidaatide puhul samadel alustel.
Koolivalmidusvestlusel räägib laps õpetajaga ja teeb nii individuaalset kui ka rühmatööd. Vestlust korraldades arvestame lastekooli õpilaste koolipäevaga, et see protsess oleks neile võimalikult mugav ja rahulik.
Audentese erakooli esimesse klassi õppima asuvale lastekooli lõpetajale pakume 10% püsikliendisoodustust.
Vaata veel
-
27. mail toimus ujumisvõistlus Vetesellist Vahumeistriks
29.05.23
Laupäeval, 27. mail toimus Kohtla-Järve uhkes ujulas ujumisvõistlus Vetesellist Vahumeistriks. Audentese noorsportlased saavutasid mitmeid säravaid medaleid: Marta Reinoja (2012) 100 m -
AUDENTESE PODCAST | Keskendume loovusele kui eneseavastamise ja arenemise protsessile
29.05.23
Kas olete kunagi mõelnud, miks on loovusele keskendumisel oluline “tulla peast välja” ja pühenduda tegevusele? Kuidas saame avastada oma potentsiaali -
Tule teisipäeval, 30. mail mudilas- ja naiskoori kevadkontserdile
29.05.23
-
Hea laager arendab last ja toetab vanemaid
29.05.23
Kooliaasta saab peagi läbi ja suvi koputab uksele. Pika vaheaja planeerimine võib osutuda vanematele keeruliseks. Eriti raske on kavandada aega,