fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekooli uudiskiri

Vastuvõtt Audentese erakooli 1. klassi

16.12.2015

Aabitsaga pilt_2016_370x24020-aastase kogemusega Audentese erakoolis on loodud mitmekülgsed võimalused õpilase igakülgseks arenguks. Juhindume põhimõttest, et keha ja vaimu vahel peab valitsema tasakaal. Peame oluliseks õppijakeskset keskkonda ja mitmekülgset õpet.

Vastuvõtt erakooli 2016/2017. õppeaasta esimesse klassi algab 11. jaanuaril 2016. Sellekohase sooviavalduse saab lapsevanem esitada meie kodulehe kaudu.

Audentese lastekoolis käib igal õppeaastal keskmiselt 120 kuueaastast last – seda on mitu korda rohkem kui kohti Audentese erakooli esimestes klassides. Seetõttu ei saa me tagada kõigile lastekooli lastele automaatset erakooli esimesse klassi pääsemist. Tulevased esimese klassi õpilased selgitame välja koolivalmiduse vestlusel, mis toimub kõigi õpilaskandidaatide puhul samadel alustel.

Koolivalmiduse vestlusel vestleb laps õpetajaga ning teeb nii individuaalset kui ka rühmatööd. Vestlust korraldades arvestame lastekooli laste koolipäevaga, et vastuvõtuprotsess oleks neile võimalikult lapsesõbralik ja turvaline.

Audentese erakooli esimesse klassi õppima asuvale lastekooli lõpetajale pakume 10% püsikliendisoodustust.

Tere tulemast Audentese erakooli!

Jalus