fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Vastuvõtt esimesse klassi algab 10. jaanuaril

21.12.2021

Paljud vanemad, kelle laps alustab järgmisel sügisel esimeses klassis kooliteed, peavad juba varsti langetama otsuse, milline kool valida.

Üha rohkem on neid lapsevanemaid, kes valivad lapsele kooli väga teadlikult. Lähtutakse lapse huvidest, headest soovitustest, varasemast kogemusest, eelkoolist, kooli asukohast, ohutust kooliteest, mainest, sõprade koolivalikust, õppekavast, huviringidest ja pikapäevarühmast.

Audentese erakooli võtmesõnad on lapsekesksus, toetav õpikeskkond, kindlad väärtushinnangud ning kodu ja kooli koostöö. Seepärast on meie kool paljudele peredele kindel eelistus: igal aastal on olnud soovijaid rohkem, kui kool mahutab.

Vastuvõtt meie erakooli 2022/2023. õppeaastaks algab 10. jaanuaril, kui lapsevanem saab esitada kooli veebilehe kaudu sellekohase sooviavalduse. Veebruaris vestlevad meie esimese kooliastme õpetajad nii lastekooli lastega, kes soovivad siin õpinguid jätkata, kui ka uute lastega, kes tahavad kooliteed alustada meie erakoolis. Audentese koolivalmiduse hindamise eesmärk on tutvuda õpilaskandidaadi huvide ja eelteadmistega ning selgitada välja lapse isikupära ja sotsiaalne valmisolek teha õppetööd klassis ning rühmas.

Lapse arengu põhikeskkond on kodu ja sealsed pereväärtused. Kooli ülesanne on olla perele toetav partner. Seepärast kohtume kõigi peredega, kelle lapsed alustavad sügisel kooliteed Audentese erakoolis, ka perevestlusel. Ainult koostöös lapsevanematega saame tagada, et meie õpilastest arenevad iseseisvalt mõtlevad, algatus- ja koostöövõimelised, loovad, avatud ning positiivse ellusuhtumisega inimesed.

Vaatan vastuvõtu kohta lähemalt

Esitan 1. klassi vastuvõtmise avalduse

Jalus