fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Veebitunnis käis külas teatrikunstnik Gerli Mägi

30.03.2021

Laupäeval, 27. märtsil tähistati rahvusvahelist teatripäeva. Sellel puhul käis teatrinädalal 1.a ja 4.a klassi veebitunnis külas Noorsooteatri teatrikunstnik Gerli Mägi. Lapsed said teada, milles seisneb teatrikunstniku töö. See, et etendus oleks visuaalselt huvitav, on teatrikunstniku suur ülesanne.

Kas etendust vaadates tajume, et kostüümid, lavakujundus, mõnikord ka valgus- ja helikujundus, grimm ja parukad on kõik teatrikunstniku looming? Selle üle veebitunnis räägitigi ja arutleti. Veebitunni külaline peab oma tööd küll raskeks, kuid seejuures ääretult põnevaks. Ühe etenduse loomisega tegeleb terve grupp inimesi, kes peavad oluliseks seda, et välja tuleks võimalikult põnev etendus. Selle nimel peab palju vaeva nägema ning tegema head koostööd.

Eriti hindab Gerli Mägi koostööd lavastaja Maria Uskiga ning ta tõi õpilastele näiteks fotosid nende ühiselt loodud lavastusest „Nutude salajutud”.

Jalus