fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Vene keele õpetaja Jelena Panfilova esines õppepäeval

07.09.2020

Audentese erakooli õpetaja ning Vene Keele Õpetajate Seltsi juhatuse liige ja õpiku „Вверх по лестнице. Ступень I” autor Jelena Panfilova esines 26. augustil õppejõuna vene keele õpetajate õppepäeval, mille teemaks oli töö õppekomplektiga „Вверх по лестнице” (I-IV aste) eesti õppekeelega koolide põhikooliastmes.

Kirjastus Argo ja Vene Keele Õpetajate Selts korraldasid Tallinna Prantsuse Lütseumis vene keele õpetajatele õppepäeva, mille teemaks oli „Использование учебного комплекса „Вверх по лестнице” на уроках РКИ”. Õppepäeva viisid läbi õppekomplektide autorid Jelena Panfilova Audentese erakoolist, Larissa Panova Püha Johannese Koolist, Tatjana Trojanova ja Eleonora Rudakovskaja-Borisova Prantsuse Lütseumist.

Õppepäeval osales 55 Tallinna, kui ka Harjumaa õpetajat, kellele õpetaja Jelena Panfilova jagas oma kogemusi õppekomplektiga „Вверх по лестнице. Ступень I” töös Audentese erakoolis. Õpetaja näitas töökavasid ning töid, mida kirjutavad 4. ja 5. klassi õpilased; lisamaterjali, mis oli koostatud õppekomplekti juurde; näiteid digivahenditest, mida võib kasutada nii tunni ajal kui ka kodus, et õpetamine ja õppimine oleks huvitavam ja heade tulemustega.

Jalus