fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Vene keele tundides tähistati Puškini sünniaastapäeva

04.06.2019

Sel aastal tähistatakse A. Puškini 220. sünniaastapäeva. Alates novembrist toimusid koolis erinevad tuntud vene kirjanikuga seotud üritused. Novembris külastasid 6.–8. klassi õpilased koos õpetajatega vene teatris etendust „Muinasjutt tsaar Saltaanist“. 6. klassid vaatasid multfilmi „Kalamehest ja kuldkalakest“ ja tegid loomingulisi ülesandeid. 7. klassid käisid vene kultuurikeskuses vaatamas etendust „Tuisk“. Kuulutati välja joonistuskonkurss Puškini loomingu ainetel.

22. mail toimus kooli aulas A. Puškini 220. sünniaastapäevale pühendatud üritus 4.–9. klassile. Õpilased jutustasid Puškini lapsepõlvest, Lütseumi õpinguaastatest, laulsid laule ja lugesid luuletusi. Pidulik kontsert algas laulaga „Я помню чудное мгновенье“. 4.b klassi õpilane Mirel luges ette „Что в имени тебе моём“, klaveril oli muusikaõpetaja Diana Tunijeva. Õpilased lugesid tuntud Puškini luuletusi hingega. Üritusel kõlas ka prantsuse keel.

Vene keele õpetajad tänasid tublimaid joonistuskonkursil osalejaid. Parimad said diplomid: Elisabet 5.c klassist, Rihard 6.a klassist, Disha 6.b klassist, Hugo, Eveliina ja Liis 7.a klassist ja Erik 7.b klassist.

Jalus