fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

VEPA jõulukaartide konkurss tõi kooli kiidusid

25.01.2021

Eelmise aasta lõpus korraldas Tervise Arengu Instituut VEPA jõulukaartide konkursi. Konkursist võtsid osa 50 klassi üle Eesti.

Ootuspäraselt oli kõige rohkem töid tulnud just esimeste klasside poolt. Ebatavaline on aga see, et sel korral osalesid esmakordselt konkursil ka kuuendad klassid. Igas vanuseklassis valiti 3 parimat tööd, mida tunnustati esimese, teise ja kolmanda preemiaga. Iga aasta on meie kooli õpilased saavutanud sellel konkursil häid tulemusi. Nii ka seekord.

Meie koolist said tunnustatud:

  • 2. klasside vanuserühmas saavutas 3. preemia 2.c klassi õpilane Paris, juhendaja Lea Heier,
  • 3. klasside vanuserühmas saavutas 2. preemia 3.b klassi õpilane Omayah ja 3. preemia 3.b klassi õpilane Marcus-Georg, juhendaja Tiina Rum
  • 6. klasside vanuserühmas saavutas 2. preemia 6.b klassi õpilane Romek ja 3. preemia 6.b klassi õpilane Karl, juhendajad Tiia Pällo ja Merle Pabbo.

Kõik konkursil osalenud kaardid saadeti jõulude ajal VEPA sõpradele ja koostööpartneritele. Aitäh kõigile, kes konkursil osalesid ja suur kiidu võitjatele ja juhendajatele!

Jalus