fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

VEPA õpetajad lõid suupilliansambli

24.03.2020

VEPA õpetajate üheks töövahendiks on suupill. Ühel päeval tuli mõte, et miks mitte õppida suupilli paremini mängima ja teha seda üheskoos. Nii tekkis Audentese õpetajate naissuupilliansambel, millega liitusid Külli Arand, Lea Heier, Kertu Laanesoo, Aile Laumets, Merle Pabbo ja Tiina Rum, kes naiskonna kokku kutsus.

Ansamblit juhendas suupilliõpetaja Erki Uus, kellega koos neljapäeviti peale tunde kokku saadi, et ühiselt musitseerida ja avastada suupilli võimalusi.

Pillimängu õppimine kestis kaks kuud, lisaks kodused harjutamised. Viimane tund oli eriti pidulik, sest mängiti linti pala „Ood rõõmule”. See oli ka esimene kord, kui üheskoos üks pala ette kanti.

Koostöö oli nii super, et juhendaja pakkus välja sügisel edasi jätkata, et saada veelgi vilunumaks suupillimängijaks. Millal suupilliansamblit kuulda saab, seda näitab aeg.

Jalus