fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

VEPA sõbrad pidasid „kosmosepidu”!

29.11.2018

1.b ja 4.b lõimisid sügisel kosmoseteema nii loodusõpetusse, eesti keelde, kui kunstiõpetusse.

1.b klass võttis kunstiõpetuses ette ööpäeva tekkimise ja Päikesesüsteemi. Õpiti tundma külmi ja sooje toone ja Päikesesüsteemis suudeti tööd teha selliselt, et reaalselt ka päike valgust näitas.
4.b klass võttis eesti keele tunnis osa Teletorni Eti loovkonkursist, kus õpilased kirjutasid fantaasiajutte tulnukatest. Tehti ka kosmoseluuletusi. Kunstiõpetuses loodi terve Päikesesüsteem, mis makettidena nüüd klassis koha on võtnud. Samuti võeti osa Maali- ja Tarbekunsti joonistuskonkursist „Me ei ole üksi Universumis”. Loodusõpetuses viidi läbi konverents, kus õpilased esitluste kaudu tutvustasid Päikesesüsteemi taevakehasid. Konverentsil osalesid ka väikesed VEPA sõbrad 1.b klassist, kes samuti küsimusi esitada said.

Teema lõpetati ühise sügislaste sünnipäevapeoga „Kosmos”, kus prooviti satelliitide info edastamist, mängiti kosmose jalgpalli, avastati erinevaid galaktikaid ja uusi planeete, kuulati kosmoseluulet ja prooviti kõndida kosmoses, et mitte kaduda tühjusesse. Peo lõpetas temaatiline sünnipäevalaud.

Jalus