fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES 25

Viies matk pani A25 matkasarjale väärika punkti

08.06.2020

Kooliaasta alguses käivitas erakooli tervisenõukogu Audentese 25. sünnipäeva puhul matkasarja, kus õppeaasta jooksul said huvilised osaleda viiel 5 kilomeetri pikkusel matkal. Nii kõnniti Audentese 25. sünnipäevaks kokku 25 kilomeetrit.

Maikuu lõpus oleks pidanud toimuma viies ühine matk, kus koolipere saanuks matkata A25 matkasarja viimased viis kilomeetrit. Riigis kehtestatud piirangute tõttu jäi ühiselt matkamine ära. Küll aga sai sarnaselt eelmisele korrale matkata iga pere ise ning seekord olime ette valmistanud ka soovitusliku teekonna Paljassaare poolsaarel. Võimalus oli valida kahe erineva pikkusega matkaraja vahel – 5 kilomeetrit ja 7,5 kilomeetrit. Paljud pered saatsid meile ka oma matkaseltskonnast pilte ning tänasid ette antud radade eest.

Kõigil kolmel ühismatkal osales üle saja inimese ning ka viimastest iseseisvatest matkadest saadeti meile mitmekümneid pilte ja lõbusaid lugusid oma matkadest. Nagu lubatud, siis osalejatele, kes kõikidel matkadel kaasa lõid, kingiti viimasel koolipäeval tänukiri osalemise eest ning meene – kooli logoga torusall, mida saab mitmekülgselt kanda nii laps, kui täiskasvanu. Lisaks kinkisime torusallid ka mitmele perele, kes olid osalenud vähemalt ühel matkal ning kellele naeratas loosiõnn.

Täname kõiki huvilisi, kes matkadel osalesid. Loodame ka tulevikus kõikide matkasõpradega ühise kooliperena matkata!

Jalus